از کارم لذت می‌برم و با عشق انجامش میدم. چند صباحی هست که یاد گرفتم از زندگی پر هیاهو و پر دغدغه هم لذت ببرم. عاشق یادگیری ام و احساس می‌کنم همیشه از این سخن معروف تبعیت کردم:  ز گهواره تا گور دانش بجو

و به جرئت میتونم بگم روزی نیست که یک جمله جدید یاد نگیرم. ارتباط با آدم‌ها را دوست دارم چون با دیدگاه‌های جدید آشنا میشم و سعی نمی‌کنم دنیا رو برای خودم پاستوریزه نگه دارم چون اعتقاد دارم باید با واقعیت های دنیا آشنا باشیم، قبولشون کنیم و در کنارشون زندگی کنیم.

 من فهیمه ام، فهیمه رمضانی بنیانگذار نوآفرین

دوره کارشناسی فیزیک خوندم، چون عاشق فیزیک بودم و همیشه تو رشته ریاضی رتبه اول بودم. زمان ما انتخاب رشته خیلی تخصصی نبود و زیاد در مورد بازار کارش فکر نمی‌کردیم اما من از همون اول هم عاشق مدیریت و کسب و کار و کارافرینی بودم ولی خوب ملاک انتخاب رشته نمره‌های دوره دبیرستان ما بود و یک جورایی می گفتند شاگرد اولا باید رشته های ریاضی فیزیک را انتخاب کنند.

بعد از فارغ‌التحصیلی چند کار رو به تنهایی شروع کردم و خوب پیش رفتم. بهتره بگم از خودم به شدت راضی بودم. کارها رو به روش کاملا سنتی پیش می‌بردم تا اینکه تو یکی از کارهام به مشکلی برخوردم (داستانش طولانیه)  و تصمیم گرفتم تو رشته مدیریت تحصیلاتم رو ادامه بدم. سر هر کلاس درس که مینشستم این جمله رو می‌گفتم: ای کاش زودتر با علم مدرن کسب‌وکار آشنا شده بودم. خلاصه این که تحصیلاتم را در رشته مدیریت کسب‌وکار (MBA) گرایش بازاریابی و بعد هم گرایش مالی ادامه دادم.

الان هم در خدمت شما و تیم پرتلاش نوآفرین هستم.